Moje Thali Kontakt Slovensky Moje Thali

Ochutnaj thali

Denne podávame pestré menu rôznorodých vôní, chutí a farieb indickej a thajskej kuchyne. U nás navyše platíte len za to, čo si naložíte (100g=1,10€). Menu obmieňame každý deň.

Thali jedlo  

Thali jedlo je výživné, zdravé a plné energie. Našim cieľom je pohladiť všetky zmysly a cítiť sa po jedle dobre. Chceme uspokojiť nielen vegetariánov, vyznávačov zdravotného životného štýlu, zarytých mäsožravcov či tých, ktorí hľadajú zmenu vo svojom jedálničku.

Indickí kuchári

Exotické chute na vašom tanieri sú dielom nášho indicko-slovenského tímu kuchárov. Naši kuchári Kundan, Paswan, Dheeru, Pradeep a Mangal prišli priamo z Indie, aby sa podelili o pestré a chutné recepty ich rodnej kuchyne. Každý deň pre vás pripravujú kvalitné jedlá. Sú rozmanité farbami, vôňou i chuťou a oslovia aj náročného zákazníka

Thali menu 

Ponuka denného menu pozostáva z basmati ryže, ochutenej ryže alebo kuskusu, dalu (tradičná indická strukovinová omáčka) a 4 zeleninových omáčok s exotickými koreninami. Ako prílohu môžete ochutnať ručne robený indický chlieb naan pečený v tradičnej indickej peci Tandoor. Na výber máme aj indické špeciality ako je samosa a pakora a rôzne zeleninové fašírky. Každý deň u nás nájdete tiež chutnú polievku a 4 druhy čerstvých šalátov.

Alergény a pálivosť

Pri našich jedlách poctivo označujeme alergény a tiež vegánske a bezlepkové jedlá. Snažíme sa aj, čo najvernejšie určiť štipľavosť jedla :) Prídu si u nás na svoje milovníci pálivého, ale aj takí, ktorí štipľavé moc nemusia. Naše jedlá sú vhodné aj pre ľudí s rôznymi potravinovými intoleranciami. Pri výbere vám vždy radi poradíme.

Dezerty 

Za dobrým jedlom sa vždy hodí niečo sladké na záver a preto sme si pre Vás pripravili aj dezerty: čokoládové brownies, panna cotta z kokosového mlieka, indické dezerty, raw dezerty alebo bezlepkové dezerty z kokosovej múky s kokosovým cukrom či datľami.

Drinky 

Čerstvá pitná voda na každom stole je u nás samozrejmosťou. Za ochutnanie určite stojí indický jogurtový nápoj Mango lassi, ktorý sa teší veľkej obľube. Nájdete u nás aj BIO FairTrade limonády LemonAid a ChariTea s rôznymi zaujímavými príchuťami sladené agáve a medom.