Moje Thali Kontakt Slovensky Moje Thali

Naša myšlienka

Milan a Adam. Prišli sme s nápadom vytvoriť oddychovú oázu, ale zároveň pulzujúcu atmosféru farieb, vôní a života. Oázu s názvom Thali. Hlavnou myšlienkou je ponúknuť Vám, našim zákazníkom, úplne nový prístup ku gastronómii v Bratislave

Thali - pôžitok chuti 

Pobyt v Indii Milana očaril. Nekonečná paleta farieb a vôní ho vtiahla do fascinujúceho a nepoznaného. Tajomné a výnimočné chute sú v Thali Milanovou srdcovou záležitosťou.

Thali – zdravý životný štýl  

Londýn si Adam hneď zamiloval. Neutíchajúci street life a všadeprítomný street food. Príležitostí v krátkom čase sa zdravo najesť a zároveň viesť zdravý životný štýl plný energie boli na dennom poriadku. Stráviť chvíľkový únik z pracovných starostí pri plnohodnotnom a zdravom jedle je Adamova záležitosť.

Výnimočnosť Thali spočíva v oáze – mieste, kde si môžete úžasne oddýchnuť pri jedle, ktoré je čisto vegetariánske, ľahko stráviteľné a je určené pre nás všetkých. Rôznorodé množstvo variácii omáčok a ryže obohatené indickými koreninami, čerstvé šaláty a ľahké snack-y sa nakladajú na špeciálny tanier s názvom Thali. Nechýbajú ani lahodné dezerty a tradičné indické nápoje. Každý si tu nájde to svoje, či už je vegetarián, alebo nie. Jedlá sú vyrábané len z kvalitných čerstvých surovín a ingrediencií.

A čo je najlepšie? U nás v Thali zaplatíte len toľko, koľko si naložíte.

Prajeme si, aby každá Vaša návšteva bola exotická skúsenosť vône a chute z kvalitného vegetariánskeho jedla

Dobrú chuť a príjemný zážitok Vám želá tím Thali.

Pre našich verných zákazníkov - Vernostný program